Přístupy a návody k EduPage

nový informační systém školy

Vážení rodiče,

dnes jsem vám všem poslala přihlášení do Edupage, nového informačního systému školy.

Měli byste tedy na svých e-mailech mít e-mail od Mailova sluzba Edupage.org <noreply@mail6.edupage.org> .

Pokud by vám e-mail nepřišel nebo přihlášení nefungovalo, prosím nahlaste problém vašemu třídnímu průvodci a já postupně budu přístupy řešit.

Prvním krokem je změna hesla (obnovení hesla).

Následně vás systém již pustí do aplikace, lze si také stahnout do telefonu aplikaci.

1. pre Android na GooglePlay
  2. pre iOS na iTunes

Měli byste vidět všechny vaše děti u nás v Radostné, přepínáte se přes ikonu v levém horním rohu. Uvidíte jejich rozvrhy, absence apod.

Chápeme, že seznámení bude chtít čas. Edupage má velmi podrobné návody pro rodiče.

vyberte si návody – Som rodič

Aplikace je anglicko- slovenská, snad to pro vás nebude omezení.

Seznamte se prosím také s návodem pro omlouvání absencí dětí: https://help.edupage.org/?p=u38/u172&lang_id=8

A v záložce komunikace  je přehled plateb, kromě školného, tam naleznete také platbu za pomůcky a pracovní sešity na angličtiny, někteří také zálohu na školu v přírodě (Hallstat – říjen 2024).

Zatím budeme využívat možnosti EduPage stejně, jako jsme měli Edookit. Aplikace nabízí řadu dalších možností, my je postupně objevíme a vyhodnotíme, kterou v praxi použijeme.

Zatím tedy i komunikace zůstává po staru – emailem a to včetně zpravodaje a plánu týdne. Učivo ve vyšších trojročích a procvičení také nadále zadáváme přes classroom a nikoli přes Edupage.

V případě technických potíží většího rozsahu mi prosím pošlete email a prosím o strpení s vyřešením, agenda v září je poměrně náročná.

Jana

Důležité odkazy k EduPage