Startujeme školní rok 2024/2025

upřesnění prvního týdne školy

Vážení žáci a rodiče,

na všechny se těšíme při zahájení šk. roku 2024/2025

Sejdeme se na školní (Farní)zahradě  v ulici Vorlova 1, u náměstí – mapka viz níže.

Po přivítání a rituálu předání dětí se postupně jednotlivá trojročí vydají do školy.

První týden máme adaptační – informace od třídních máte v e-mailech.

• přípravka je od 8:30 do 13:00 – možné individuální adaptační dohody s Pavlínou
  • I. až III. trojročí jsou
    • v úterý od 9:00 do 12:30,
    • ve středu od 7:55,
    • ve čtvrtek a pátek je I. trojročí od 9:00 do 12:30  a  II. a III. je na adapťáku

Družina je k dispozici od úterý, a to jak ranní (od 8:00), tak odpolední – do 16:00

Od úterý také vydáváme dle přihlášek obědy.

Středa až pátek jsou jednotlivé adaptační aktivity – přípravka a první trojročí se budou pohybovat v okolí školy.

DŮLEŽITÉ: Ve středu ráno přesně v 8:00 společně zahájíme letošní tematický cyklus Na cestě časem. Sraz je na vlakovém nádraží ve Zdicích nejdéle v 7:55. Konkrétní místo srazu a akce je zde.

Děti na sobě potřebují mít viditelně černé tričko (menší nápisy či menší odlišná barevnost nevadí – bude symbolizovat vesmír- tato černá trička společně umělecky proměníme.

Informace pro II. a III. trojročí k adapťáku